Spotkanie biznesowe w "Noce i Dnie"

Do Państwa dyspozycji oddajemy bogaty wybór miejsc do przeprowadzenia konferencji, spotkań biznesowych, prezentacji czy szkoleń:

  • Salę Balową mieszczącą do 300 osób,
  • Salę Klubową na 150 osób,
  • Salon Konferencyjny dla 50 osób,
  • eventy plenerowe - 7 hektarów terenów ogrodowych i parkowych wraz z kompleksem stawów.

Różnorodność oferowanych miejsc i przestrzeni pozwala zorganizować eventy skrojone na miarę oczekiwań naszych gości, zarówno w pałacowym wnętrzach jak i w plenerze.

W zależności od charakteru spotkania mamy do zaoferowania ciekawe i sprawdzone rozwiązania. Dysponujemy bardzo nowoczesnym zapleczem technicznym i multimedialnym ułatwiającym przeprowadzanie szkoleń i prezentacji.

Na życzenie organizujemy imprezy tematyczne.

Możliwości, jakie daje nam bliskość natury i jej różnorodność, pozwalają na organizowanie oryginalnych i wymyślnych form aktywności na życzenie naszych klientów.

Do dyspozycji gości oddajemy plażę zaaranżowaną przy pobliskim stawie wraz z nieograniczonym dostępem do posiadanego przez nas sprzętu wodnego. Umożliwia to na zorganizowanie imprez na świeżym powietrzu, typu „beach party” z pokazami barmańskimi oraz grillem.

Podczas zimowych długich wieczorów urozmaicimy naszym gościom czas organizując kulig z pochodniami i ogniskiem.

Bliskość natury i otoczenie parkowej zieleni sprzyjają regeneracji sił po wytężonym wysiłku umysłowym i budowaniu wyjątkowej atmosfery pomiędzy uczestnikami spotkań.

Elastyczna forma obsługi gastronomicznej pozwala dostosować ofertę do potrzeb naszych gości.

Na naszych gości czeka 35 komfortowych i stylowych pokoi hotelowych dla blisko setki osób.

expand_more
Jak dojechać?
Jak dojechać? Nowa Pogorzel ul. Pałacowa
Lokalizacja: N: 51° 24’53.47”, E: 20° 50’45.7'
© 2020 Pałac "Noce i Dnie".
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem