Ślub w plenerze

Planując najważniejszy dzień w naszym życiu poszukujemy wyjątkowego miejsca, w którym będziemy mogli wypowiedzieć sakramentalne „tak”.

Romantyczne i wyjątkowe otoczenie parku i stawów, które stanowiły scenerię filmu „Noce i dnie” jest idealnym i wymarzonym miejscem do organizacji ślubu plenerowego. Jest to pomysł na oryginalną, niebanalną i zachwycającą gości uroczystość. Malownicze usytuowanie Ślubnej Altany sprawi, iż Państwa zaślubiny zapiszą się w pamięci zebranych, jako wydarzenie pełne radości, wzruszeń i magicznej aury.

Przygotowana na tę wyjątkową okoliczność glorieta umożliwia dowolne aranżacje przestrzeni. Mnóstwo rozwiązań i możliwości pozwala na organizację indywidualnego i wyjątkowego przedsięwzięcia jakim jest Wasz ślub. Dzięki temu mogą Państwo urzeczywistnić swoje oryginalne pomysły i marzenia.

expand_more
Jak dojechać?
Jak dojechać? Nowa Pogorzel ul. Pałacowa
Lokalizacja: N: 51° 24’53.47”, E: 20° 50’45.7'
© 2020 Pałac "Noce i Dnie".
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem