Przyjęcia komunijne w naszym Pałacu

Komunia święta to jedna z niewielu okazji, które pozwalają nam spotkać się w szerszym gronie rodziny i bliskich.

To radosne święto można uczynić wyjątkowym i niezapomnianym organizując je w Pałacu „Noce i dnie”. Nasze gustowne i komfortowe wnętrza w połączeniu z profesjonalną obsługą i wykwintną kuchnią zadowolą nawet najbardziej wyszukane gusta.

W zależności od Państwa potrzeb organizujemy duże przyjęcia i spotkania kameralne. Oferujemy również możliwość przygotowania uroczystości komunijnej w plenerze.

Do dyspozycji gości oddajemy komfortowe wnętrza pałacu oraz otaczające go tereny parkowej zieleni i stawów. Na dzieci czeka zaprojektowany zewnętrzny plac zabaw oraz ogromna przestrzeń ogrodowa.

Pałac „Noce i dnie” jest idealnym miejscem do spędzania czasu w gronie najbliższych. Urzekające przestrzenie pałacowe i malownicze otoczenie parkowej zieleni zapewnią Państwu wytchnienie a pociechom pozwolą spędzić czas na atrakcyjnych aktywnościach.

Malownicza okolica oraz niebanalne przestrzenie pałacowe mogą stać się tłem unikatowych rodzinnych sesji zdjęciowych.

expand_more
Jak dojechać?
Jak dojechać? Nowa Pogorzel ul. Pałacowa
Lokalizacja: N: 51° 24’53.47”, E: 20° 50’45.7'
© 2020 Pałac "Noce i Dnie".
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem