• Wesela
  expand_more
  Uroczystości weselne
  Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenie w życiu każdego człowieka. Dlatego też, dokładamy wszelkich starań, aby ten dzień pozostał na długo nie tylko w pamięci Młodej Pary, ale i wszystkich zaproszonych gości, jako magiczna i wyjątkowa uroczystość.
  Szczegóły oferty
 • Ślub w plenerze
  expand_more
  Ślub w plenerze
  Planując najważniejszy dzień w naszym życiu poszukujemy wyjątkowego miejsca, w którym będziemy mogli wypowiedzieć sakramentalne „tak”.
  Szczegóły oferty
 • Przyjęcia komunijne
  expand_more
  Przyjęcia komunijne
  Komunia święta to jedna z niewielu okazji, które pozwalają nam spotkać się w szerszym gronie rodziny i bliskich.
  Szczegóły oferty
 • Imprezy okolicznościowe
  expand_more
  Imprezy okolicznościowe
  Jeżeli potrzebują Państwo niepowtarzalnej atmosfery oraz komfortowej i wyjątkowej przestrzeni do organizacji bankietu, bądź imprezy okolicznościowej Pałac „Noce i dnie” spełni wszystkie Wasze oczekiwania.
  Szczegóły oferty
 • Spotkania biznesowe
  expand_more
  Spotkania biznesowe
  Do Państwa dyspozycji oddajemy bogaty wybór miejsc do przeprowadzenia konferencji, spotkań biznesowych, prezentacji czy szkoleń.
  Szczegóły oferty
 • Zdjęcia plenerowe
  expand_more
  Zdjęcia plenerowe
  Zdjęcia są pamiątką nie tylko dla nas, ale i dla przyszłych pokoleń. Bardzo ważna jest ich niebanalność i wyjątkowość scenerii, w której zostaną wykonane.
  Szczegóły oferty
expand_more
Jak dojechać?
Jak dojechać? Nowa Pogorzel ul. Pałacowa
Lokalizacja: N: 51° 24’53.47”, E: 20° 50’45.7'
© 2020 Pałac "Noce i Dnie".
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem