Pałac „Noce i dnie” w Nowej Pogorzeli,

Pałac „Noce i dnie” w Nowej Pogorzeli,

to połączenie tradycji i nowoczesności. Elegancję i szyk tego miejsca podkreśla wyjątkowa oprawa otaczającej go parkowej zieleni i kompleksu stawów.

Ta malownicza sceneria posłużyła twórcom filmu „Noce i dnie” do oddania wyjątkowego klimatu ekranizacji jednej z najbardziej znanych polskich powieści. Dzisiaj może służyć Państwu i towarzyszyć w najważniejszych momentach życia, które dzięki wyjątkowości i magii tego miejsca pozostaną we wspomnieniach na zawsze.

Do Państwa dyspozycji oddajemy Salę Balową z eleganckim foyer w formie antresoli mogącą pomieścić nawet 300 gości, Salę Klubową na 150 osób, oraz Salon Konferencyjny dla 50 osób. W tym samym czasie będą mogli Państwo korzystać z uroków przestronnych tarasów i otaczających pałac 7 hektarowych różnorodnych terenów zielonych i stawów.

Elegancka i stylowa aranżacja Pałacu „Noce i dnie” zadowoli nawet najbardziej wymagających gości, a zaplecze techniczne pozwoli spełnić marzenia o wyjątkowej i nietuzinkowej uroczystości.

Niezapomnianym przeżyciem dla goszczących u nas Młodych Par będzie uroczystość zaślubin w pięknej, stylowej altanie usytuowanej w klasycznej parkowej scenerii.

Miłośnikom imprez plenerowych oferujemy możliwość organizacji wszelkich uroczystości w otaczającym ogrodzie, bądź na pałacowych tarasach.

Nasz Pałac dysponuje 35 stylowymi i komfortowymi pokojami hotelowymi dla blisko setki gości, oraz przestronnym Apartamentem Małżeńskim.

expand_more
Jak dojechać?
Jak dojechać? Nowa Pogorzel ul. Pałacowa
Lokalizacja: N: 51° 24’53.47”, E: 20° 50’45.7'
© 2020 Pałac "Noce i Dnie".
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem